Cennik

Polityka cenowa


Jesteśmy nowoczesną firmą, dlatego do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie.

Ceny krzyżyków dystansowych są ustalane w zależności od wielkości zamówienia. Klientów indywidualnych zachęcamy do zakupu naszych produktów u naszych Partnerów handlowych (patrz zakładka Partnerzy handlowi).

Dla Klientów zainteresowanych zamówieniem bezpośrednio od nas przygotowaliśmy formularz „Zapytanie cenowe”. Za pomocą tego formularza określą Państwo wielkość swojego zamówienia, co pozwoli nam wyliczyć jego cenę. Odpowiedź zostanie przesłana drogą elektroniczną na podany przez Państwa w formularzu adres mailowy. Cena zwrotna jest ceną, jaką uzyskają Państwo, dokonując zakupu produktu bezpośrednio u nas. Nie gwarantujemy, że taką samą cenę uzyskają Państwo u naszych Partnerów handlowych.


WYPEŁNIENIE FORMULARZA NIE JEST RÓWNOZNACZNE ZE ZŁOŻENIEM ZAMÓWIENIA. Wysłanie formularza nie stanowi zobowiązania żadnej ze stron. 

Wszelkie informacje uzyskane za pomocą formularza (imię i nazwisko oraz adres e-mail) będą wykorzystane tylko do przesłania Państwu odpowiedzi. Na podany adres nie będą wysyłane żadne materiały promocyjne ani marketingowe. Udostępnione przez Państwa dane nie będą gromadzone, a po wysłaniu odpowiedzi zostaną usunięte.