O nas

O nas

Nasza siedzibaAS Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe powstało w 1990 roku. Założycielem firmy jest Andrzej Smakulski.
Zajmujemy się produkcją krzyżyków, tetek oraz klinów do układania glazury, terakoty i innych płytek.
Od października 2012 roku zajmujemy się produkcją systemu poziomowania płytek.

Krzyżyki do płytek, to niezastąpione narzędzie do układania glazury, dzięki ich użyciu paski fugi, są równe pod względem szerokości, co z kolei pozwala osiągnąć doskonały efekt końcowy. Regułą przy tworzeniu naszych krzyżyków do płytek, jest utrzymanie dokładnych parametrów technicznych każdego krzyżyka.

Już ponad 25 lat nasze produkty pomagają Państwu przy układaniu glazur, terakoty i innych płytek. Stale się rozwijamy, a nasza oferta jest rozbudowywana o kolejne narzędzia do układania glazury. Od listopada 2017 dostępny jest nasz Zaciskacz do Układu wyrównującego płytki, który jest niezastąpionym narzędziem do szybkiego i wygodnego układania płytek.

Dzięki użyciu odpowiednich surowców osiągamy wyroby wysokiej jakości. Wszystkie nasze wyroby są koloru białego i charakteryzują się wysoką estetyką wykonania, a dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować konkurencyjne ceny.

Od wielu lat, współpracujemy ze znaną na polskim rynku siecią sklepów Castorama, siecią składów remontowo-budowlanych Brico Depot oraz z wieloma innymi.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą narzędzi do układania glazury

System poziomowania płytek, krzyżyki, kliny, tetki do glazury